Viimase fookuse viimane teema on vaba teema, kus kõigil huvilistel on võimalik olla kampaania saadik ning viia omandatud teadmisi edasi ka teistele.

Võta Vabalt kampaania keskendus nelja kuu jooksul erinevatele keskkonnaprobleemidele ja aitas teadvustada inimestele nende rolli selles. Käsitlesime nelja erinevat keskkonnaprobleemi ja osalejad võtsid vastu väljakutseid kodutöödena selliste fookuste seast nagu tarbimine, vesi, maa ja õhk. 

Läbi erinevate vaatenurkade on käsitletud tarbimist ning jäätmetega seotud probleeme. Tõstsime teadlikkust, miks on prügi sorteerimine oluline ning milline on inimkonna tegevuse mõju keskkonnale.

Kui tundsid, et kõik läbitud murekohad olid Sulle südamelähedased ning sooviksid panustada rohkem keskkonda ja selle päästmisesse, siis vii programmis õpitu edasi oma sugulastele ja sõpradele, ning hakka “Võta Vabalt” kampaania saadikuks!

Üheskoos väikeste sammudega suurte muutuste poole – vaid nii liigume parema tuleviku poole!

Saadikuks võib olla nii individuaalselt kui ka kogu võistkonnaga. Püstitage kodutööle eesmärk, mida soovite saavutada ning iga tiimiliige saab kodus individuaalselt panustada ja tulemusi virtuaalselt kaaslastele jagada. Jäädvustage tegemisi piltide ja videotega. Nii saab hiljem neist koostada ägeda kollaaži, mida saate saata žüriile ning rahvale hääletamiseks.

Viimase fookuse ÕHK olulised kuupäevad 👇

  • tööde tegemine 6. – 20. mai.
  • tööde esitamine 6. – 20. mai, kell 10.00.
  • hääletamine 20. – 27. mai, kuni kell 23.59.
Liitu uudiskirjaga
Kampaania korraldaja
Kampaania rahastaja