Võta Vabalt on kampaania, mis keskendub erinevatele keskkonnaprobleemidele ja teadvustab inimestele nende rolli selles. Pane oma võistkond kokku ja tule osalema! Kampaania jooksul tuleb võistkonnal käsitleda nelja erinevat keskkonnaprobleemi ning võtta vastu väljakutseid järgmiste fookuste seast: Vesi, Õhk, Tarbimine ja mAa ehk VÕTA vabalt!

OSALEMA ON OODATUD KÕIK! Oluline on ühises grupis koos tegemine, olenemata vanusest või muust, mistõttu on sobivad sihtrühmad lasteaiad, üldhariduskoolide õpilased, suguvõsad, perekonnad jt huvitatud ühiskonnagrupid, samuti on teretulnud ka ettevõtete ja teiste organisatsioonide kaasalöömine. Osalema on oodatud kõik eestimaalased, olenemata vanusest või asukohast.

Võistkonna suurus on minimaalselt 3 inimest, maksimumi me ette ei pane. Tähtis on, et võistkonna kohta oleks vähemalt 1 täiskasvanu (grupi esindaja), kellega suhtleme meilitsi, läbi uudiskirjade ja sotsiaalmeedia. Laste ja noorteni jõudmisel on suhtlus planeeritud läbi lasteaedade ja üldhariduskoolide õpetajate.

Kampaanias on 4 suuremat fookust: tarbimine, vesi, maa ja õhk. Iga fookuse all on olemas erinevad muretekitavaid alamteemad, kust osalev võistkond valib ühe meelepärase, millele antud perioodil end pühendab ning millesse rohkem süveneb ja lahendust otsib. Kogu kampaania ajal võtavad võistkonnad enda käsitleda neli erinevat probleemkohta, nelja erineva fookuse alt ning lahendavad selleteemalise kodutöö. Nii lihtne ongi!

Registreeri oma võistkond SIIN!

Liitu uudiskirjaga
Kampaania korraldaja
Kampaania rahastaja