Abivajajaid on palju, aga kahjuks kõik ei ole valmis seda välja näitama või sõnadesse panema. Aidata saab nii otseselt, kui ka kaudselt ning vahest on see lihtsam kui arvata oskame. Vaata ringi ja märka, äkki on abikäsi vaja mõnel Su sõbral, sugulasel või lausa naabril. Tihti osutub abistavaks ka hea sõna või väike tegu. Märka ja paku abi!

KODUTÖÖ 👉 Aita vabalt   

Sel korral saavad võistkonnad vaba teema kodutöö endale ise valida. Võite vabalt välja mõelda, keda või mida päästa soovite või kuhu oma abikäe ulatate. Võib ka lihtsalt head teha, ilma mingi eesmärgita või midagi tagasi ootamatta. Nii, et laske aga loovusel lennata ning üheskoos liigume väikeste sammudega suurte muutuste poole!

Kui tavapärane elurütm on kodudes taastunud, siis on taas võimalik oma hoolt ja abi pakkuda näiteks loomadele, kes elavad erinevates hoiupaikades. Ka nemad vajavad hoolitsust ja abi, kasvõi väikse pai näol või ajutist hoiukodu, mida võib-olla just Sina või Sinu pere neile pakkuda saate.

Võib-olla on just nüüd paras aeg proovida vabatahtliku tööd ning leida just valdkond või tegevus, kus oled oodatud. Erinevate vabatahtlike võimalustega saad tutvuda lehel www.vabatahtlikud.ee.

Palun ära unusta, et füüsiliselt teistele abi pakkudes, hoia kinni enese kaitsmiseks ettenähtud reeglitest, vaid nii oled Sina ja ka teised kaitstud. Täpsemalt leiad erinevad juhised Terviseameti lehelt www.terviseamet.ee.

Kuna hetkel üheskoos kodutöid teha ei saa, soovitame võistkonna liikmetel tegutseda ühise eesmärgi nimel individuaalselt.

  • PĂĽstitage võistkonna kodutööle eesmärk, mida soovite saavutada.
  • Iga tiimiliige saab kodus individuaalselt panustada ja tegevusi ning tulemusi virtuaalselt kaaslastele jagada.
  • Jäädvustage tegemisi piltide ja videotega. Nii saab hiljem neist koostada ägeda kollaaĹľi, mida saate saata žüriile ning rahvale hääletamiseks.
  • Miks mitte teha kodutööde puhul individuaalsed eesmärgid ning tekitada oma tiimisisene võistlus?

Olulised kuupäevad 👇

  • tööde tegemine 6. aprill kuni 5. mai.
  • tööde esitamine 27. aprill kuni 5. mai sĂĽdaööni.
  • hääletamine 6.-12. mai, kuni kell 23.59.

Teisi Maa kodutööde võimalusi vaata SIIT.

Liitu uudiskirjaga
Kampaania korraldaja
Kampaania rahastaja